12 Dakikalık Full Body Antrenmanı

Erkek olarak iş, okul ve özel yaşam derken spora ayırabileceğimiz zaman çok kısıtlı olabiliyor. Bu kısıtlı zamanı en iyi şekilde değerlendirebilecek kısa ve etkili bir antrenman önerimi var sizlere ! Full body antrenmanı ile bütün vücudumuzu çalıştırmış olacağız ve metabolizmayı çalıştırmaya başlayacağız.

Erkekler İçin Full Body Antrenman

Full Body Antrenman Listesi :

Şınav – 1 dakika boyunca
Squat – 1 dakika boyunca
Dumbbell Curl – 1 dakika boyunca
Jumping Jack – 1 dakika boyunca
Bu döngüyü 4 kez tekrarladığınızda ihtiyacınız olan antrenmanı tamamlamış olacaksınız.

Kısa süreli bir antrenman hiç yapmamaktan daha iyidir unutmayın gününüzü spor olmadan geçirdiğiniz sürece kalp hastalığı gibi hastalık riski altında olduğunuz ve kilolar belli bir zamandan sonra problem oluşturacağını unutmayın.

Evde yapabileceğiniz bu kısa süreli full body programını kullanmaya özen gösterin. 1 gün antrenman 1 gün mola şeklinde bir takvim çizebilirsiniz.

Eğer Hafif Geliyor ise

Setleri veya dakikaları artırabilirsiniz. Veya ağırlıklar ile antrenmanlarınızı yaparak daha zorlayıcı ve tatmin olabilecek şekilde yapabilirsiniz.

Alt ve üst vücudu bir anda çalışmak ayrı günlerde farklı hareket ve zaman sorununu ortadan çıkarmış olacaksınız. Fitness in temel hareketlerinden oluşan bu program çok iyi gelecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir