Eşe Dosta Kahve Hediye Et !

Sevdiğinize, arkadaşınıza veya aile üyelerinize özel günlerinizde alabileceğiniz farklı bir hediye seti olan kahve setlerinde sizlere bir çok önerimiz var! Kahveden hediye mi olur demeyin bir çok türden farklı kahve çeşitleri, kupa bardak, çikolata ve press makineli setler çok fazla sevilebilecek potansiyelde. Kahve sevenler için uygun olan bu hediyeler nelermiş gelin bakalım beraber. 

1- Canım Annem Dünya Kahveleri Hediye Kutusu 

İçeriği isminden belli olan hediye seti annelerimize alabileceğimiz farklı bir hediye olarak düşündük. Bizler için gündüzlerini gece eden annelerimize bir keyif kahvesini hediye etmek hoş olmaz mıydı? Yanın dada yok yok desek yerinde. Görsele tıklayarak satış sayfasına gidebilirsiniz. 

Kutu İçeriği: – Ethiopia Filtre Kahve 50gr – El Salvador Filtre Kahve 50gr – Honduras Filtre Kahve 50gr – Kenya Filtre Kahve 50gr – Colombia Filtre Kahve 50gr – Canım Annem Benim Gift Kart – 350ml Siyah French Press. 

2- Siyah Seri Dünya Kahveleri Seti 

Dünyada en çok sevilen siyah çekirdekli 5 dünya kahvesi içeriği olan bu hediye seti bizlerden güzel puan almış bulunmaktadır. 

 

Hediye Kutusu İçindekiler :  – Arow Kupa Bardak, – Siyah French Press 350 ml. – El Salvadaor Kahve – 50 Gr – Honduras Kahve –  50 Gr – Kolombia Kahve –  50 Gr – Yirgacheffe Kahve –  50 Gr – Kenya Filtre Kahve –  50 Gr . 

3- Bonte Çikolatalı Dünya Kahveleri Hediye Kutusu 

 
Kahve Dünyası Bonte Çikolata(50gr), Colombia Filtre Kahve(50gr), Honduras Filtre Kahve(50gr) , El Salvador Filtre Kahve(50gr)  ve 350ml Siyah French Press Dünya Kahveleri tadı ile sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir