Sevgiliye Hediye Edilebilecek 3 Kitap

Alınan bir kitap yarım kilo kağıt biraz mürekkep ve tutkal değildir. Hiç göremediğiniz veya göremeyeceğiniz hayatlar ve hayalleri okuyabileceğiniz bir evren almış olursunuz. Peki bunu ortak evren olabilmesi için sevgilinize neden bu doğum gününde veya özel gününüzde bir kitap hediye etmiyorsunuz ?

Sevgiliye hediye edilebilecek 3 kitap önerisi

1. Çiçek Senfonisi – Özdemir Asaf

Çiçek Senfonisi - Özdemir Asaf
Resme Tıklayarak Satın Alma linkine ulaşabilirsiniz.

Çiçek Senfonisi; Türk şiirinin en özgün isimlerinden biri olan Özdemir Asaf’ın  yazdığıı yedi şiir kitabını bir araya getirilmesidir. Bu şiir kitapları; Dünya Kaçtı Gözüme, Sen Sen Sen, Bir Kapı Önünde, Yumuşaklıklar Değil, Nasılsın, Çiçekleri Yemeyin, Yalnızlık Paylaşılmaz.

2. Sevda Sözleri – Cemal Süreya

Sevda Sözleri Bütün Şiirler - Cemal Süreya
Resme Tıklayarak Satın Alma linkine ulaşabilirsiniz.

Cemal Süreyya’nın şiirlerinin bir çoğunda kafiye yok fakat okurken rahatsız.etmiyor. Üslubu biraz farklı olsa da yüreğe dokunuyor. Lirik, erotik, politik gür bir ırmak. Sevda Sözleri bu büyük ustanın bütün şiirlerini bir araya getiriyor. Öyle bir bütünlük ki bu, sıcak, tılsımlı ve ölümsüz…

3. Yüreğim Seni Çok Sevdi – Canan Tan

Yüreğim Seni Çok Sevdi - Canan Tan
Resme Tıklayarak Satın Alma linkine ulaşabilirsiniz.

Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü.
Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kadar gerçek. Canan Tan’ın bu eseri, bir gençlik kitabı. Akıcı ve sürükleyici bir kurgusu olduğunu düşünüyorum. Aşk romanlarını seven biri için kaçırılmaması gereken bir kitap.

Son Olarak

Ve yazımızı Elbert Hubberd sözü ile bitirmek istiyoruz “Biz zevk için harcadığımız paradan fazla, kitap için sarfetmediğimiz müddetçe, bu ülke hiç bir zaman medeni bir ülke olamayacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir