25-31 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Merhaba, su gibi hızlıca geçen Mayıs ayını yavaştan kapatıyoruz. Geçtiğimiz haftada meydana gelen Venüs, Jüpiter ve Satürn gerilemeleri işleri yavaşlatırken, kendimizi ifade etmekte zorlanabiliyoruz ve bu süreçte alınganlıklara önem vermek gerekiyor. Peki burçları teker teker neler bekliyor? 25 – 31 Mayıs haftalık burç yorumlarıyla ilgili detaylar yazımızda.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

İletişiminizin kuvvetli olduğu güzel bir haftaya giriyorsunuz . Yeni haftanız da yeni tanışmalar ve yeni fırsatlar doğuruyor. Eğer eğitimi devam eden biri isen keyif verici haberler alabilirsiniz. Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ev ve aile konularınızı ilgilendiriyor. Aile içi ya da ailenizi ilgilendirecek konularda haberler alabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler bakımından şanslısınız fakat bu aralar işin içine duygularınızı fazlasıyla katıyorsunuz. Duygularınızla hareket edip fevri kararlar vermeyin.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Kararsızlıklar haftasındasın. Bir yandan düzeninizin değişmesi gerektiğini düşünüyorken diğer yandan da ne yapacağınızı bilmiyorsun. Başlayıp bitirmeniz gereken işleriniz var bunları tamamlayacaksınız. Bu aralar eksiklerinizi tamamlarken ipin ucunu kaçırabilirsiniz aşırıya kaçmamaya özen gösterin. 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle aşk ve ilişkilerde ise alınganlık yapabilirsiniz. Öte yandan eğitimle alakalı güzel haberler alabilirsiniz, yeni bir başvuru veya yeni bir adım atabilirsin bu dönemde.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU

Tatlı heyecanların olduğu bir haftaya giriyorsun. Bu haftalarda kendini çok fazla hazır ve istekli hissedeceksin ki bu enerjinin sebebine sen de anlam veremeyeceksin. İşteki yoğunluklar nedeniyle zaman zaman patronlarınız veya aile büyüklerinizle tartışmaya girseniz de orta yolu bularak sorunları çözmeye özen göster. Ayrıca tartışma sonrası için kendine de vakit ayırmalı ve düşünmelisin. Yeni haftada evden çalışanlar ve dışarıya çıkamıyorsan biraz internet alışverişini abartabilirsin fakat dikkat etmelisin. Ancak 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi gelirlerinizi olumlu anlamda etkileyecek.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta ile yeni bir döneme gireceksin, eskiyi ardınızda bırakacağınız bir haftadasın. Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerde olumsuz düşüncelere kapılmıştınız. Hayatınızda meydana gelen olaylara olumsuz olarak eğiliminiz sizleri mutsuzluğa sürüklüyor fakat 28 Mayıs’ta Merkür’ün burcunuza geçişiyle geçmişi arkanızda bırakıp toparlanacaksınız bu dönemde. Bir yerde kaybettiğinizi başka yerlerden toparlamaya çalışacaksınız ve başarılı sonuçları görünce ‘Niye daha önceden başlamadım?’ diyeceksiniz. Yeni uğraşlarla, hobilerle zorlu zamanların üstesinden geleceksiniz.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yoğun geçen ve yorgun hissettiğiniz bir haftayı geride bırakıyorsun. Yeni haftayla beraber sosyal alanınıza daha açık olacaksınız ve bu sayede daha mutlu bir haftaya geçmiş olacaksınız. Gezegen gerilemeleri devam ederken elbette aşk ve ilişkilerde ya da kariyerde birtakım sorunlar var. Ancak geçtiğimiz hafta Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle arada kaldığınızı düşündüğünüz konular kafanızda netleşecek. 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle mantık yerine biraz içinizdeki hislerinizle harekete geçeceksiniz. Geçmişe dönüp bazı keşkeler yaşama olasılığınız yüksek fakat olayları çok sorun etmez isen güzel bir süreç seni bekliyor olacak. 

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftada enerjini pozitif tutmak için elinden geleni yapacaksın. Bayramın verdiği rahatlıkla dinlenebilecek ve sosyal ortamınla güzel vakitler geçireceksiniz. Bayram dönüşünde ise işlerin biraz artacak. Çalışkanlılığın ve azmin ile güzel işler başarıyorsun. Ve bu sayede iş hayatında pozitif geri dönüşler alacaksın ve alıyorsun. 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle iletişim pozitif yönde artarken herkes seni konuşmaya başlayacak.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Güzel ilerlemeler ve hayatınızda farklı kapıların açıldığı bir haftadasın. Mutlu olacağın güzel haberler alacaksın. Elbette gezegenlerin geri hareketleri sürerken ilişkilerinizde biraz kalpler kırılabilir ve kariyere öncelik verebilirsiniz. Fakat geçtiğimiz hafta Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle kariyer ve eğitim alanında güzel ilerlemeler sağlayabilirsiniz.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ekonomik anlamda rahatlayacaksın ve kariyer olarak yükselişe geçebilirsin bu haftadan itibaren. İşlerinizi hallederken ufak tefek sorunlar çıkabilir fakat bu süreci kontrollü ilerletebilirsin. Partnerinizle aranızda heyecan hakim fakat aranızdaki bu bağ bazı kıskançlıklar oluşturabilir onun için dikkat etmelisin. Para konusunda ise ödemeler konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle eğitim hayatınız da güzel bir süreç sizleri bekliyor.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta pozitif haberler alacaksın.Özellikle iş hayatınız ve ilişkilerinizde kapılar açılarak mutlu haberleri çoğunlukla oralardan alabilirsiniz. Heyecan verici bir ilişkiye adım atma olasılığınız yüksek Gezegenlerin geri hareketleri devam ederken eğitimde birtakım sorunlar çıksa da bu süreci belki de en sorunsuz atlatacak burçlardan biri sizlersiniz.  28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi sizleri maddi konularında etkiliyor. Uzun süredir kapatamadığınız borçları kapatabilir, en azından borcunuzu azaltabilirsiniz. 

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

28 Mayıs’ta iletişim gezegeni Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle, ilişkilerinizde pozitif yönlü bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizle aranızdaki sorunlar çözülüyor. Yalnız yeni tanışmalarla heyecan dolu bir süreç yaşıyabilirsiniz. Diğer yandan iş hayatınız ve eğitim hayatınızdaki eksikliklerinizi tamamlıyorsunuz. Yeni bir düzen oturtmaya çalıştığınız şu günlerde yeni girişimler olabilir. Ancak maddi konularda biraz sıkıntıya düşebilirsiniz. Parasal konularda gecikmeler yaşanabilir. O nedenle bu aralar harcamalarınıza dikkat ediniz.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftanız durağan geçecek. Özellikle de ikili ilişkilerde. Venüs retrosu devam ederken ilişkilerde bir küsüp bir barışabilirsiniz ve karşınızdakinin ilgisizliğinden yakınabilirsiniz. 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi kariyerde güçlendiriyor. Özellikle iş hayatınız ile alakalı konularda yeni projelere adım atabilirsiniz.

25-31 Mayıs haftalık burç yorumlarınız...

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yeni haftada ilişkilerde olumlu bir sürece giriyorsunuz. Özellikle hafta ortalarından itibaren iletişim gezegeni Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle ilişkilerde konuşulmayan meseleleri ele alıyor ve ilişkileri güçlendiriyorsunuz. Yalnızsanız yeni ve heyecan verici bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Kariyerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Taşınma ve yeni işler yapma gibi planları daha fazla düşünebilirsiniz. Parasal olarak ise yükseleceğiniz bir dönemdesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir