İŞ HAYATINA ŞIK 3 GÜÇLÜ KADIN KOMBİNİ !

Sadece erkeklere özel olduğu sanılan takım giyimi aslında kadınlar üzerinde ki duruşları da güçlü bir duruş sağlıyor. Klasik etek gömlek kombinler yerine blazer ceket içerisine güzel bir gömlek altına ise regular bir pantolon size şık göstererek farklılaştırabilir.

1- Siyah bir asalettir !

Siyah Blazer Ceket İçin Resime TIKLA !

Siyah bir blazer ceket sizleri şık bir görünüş ile asil ve güçlü gösterir. Siyah kombinler her zaman dolabınızda olsun !

2- Bej kombine siyah detaylar tam yaza uygun !

Bej Relax Fit Dokuma Pantolon İçin Resime TIKLA !

Sarıya çalan gri renk olarak tanımlanan bej tam anlamıyla yaz mevsimine uygun bir renktir. İçerisinde siyah detaylar ile güçlü kadın duruşunuzu her zaman koruyabilirsiniz.

3- Hem Resmi Hem Gezmelik !

Lacivert Düğme Detaylı Basic Blazer Ceket İçin Resime TIKLA !

Hem resmi olacağız hem de gezmeye uygun olacağız. Hafif renk tonlarıyla olan uyum sayesinde yaza uygun olmasının yanında iş ve gezmelerimiz içinde çok uygun olan kombini öneriyoruz !

Bu ürünleri isterseniz resimlerin üzerlerine tıklayarak DeFacto sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Makalemizi Hollywood yıldızı ve moda öncüsü olan Audrey Hepburn’ın sözleri ile bitirmek istiyoruz : “Ben pembeye inanıyorum. Ben gülmenin en iyi kalori yakıcı olduğuna inanıyorum. Ben öpmeye ve çok öpmeye inanıyorum. Her şeyin ters gidiyor gibi göründüğü zamanlarda güçlü olmak gerektiğine inanıyorum. Ben mutlu kızların en güzel kızlar olduğuna inanıyorum. Yarının başka bir gün olduğuna inanıyorum ve mucizelere inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir