BU YAZ HEM RAHATIZ HEM ŞIKIZ DEDİRTEN 3 KOMBİN !

BU YAZ HEM RAHATIZ HEM ŞIKIZ DEDİRTEN 3 KOMBİN !

Erkek olarak artık bir tişört pantolon olan klasik giyimler yerine sizlere önereceğimiz detay ve farklı giyim önerilerimize bakmanızı tavsiye ettiğimiz 3 kombine bakınız !

Modern Keten Gömlekli Modeller Deneyin !

Bej Modern Fit Keten Gömlek Almak İçin Resime Tıklayınız !

Akşam serinliğine ekstra bir eşya giymeden devam edebilecğiniz kombininiz ile gündüzleri bile şık görünüşe devam edebilirsiniz ! Modern ince gömlekler artık yazları tercih edilmeye yavaş yavaş başlıyor hem rahat olmaları hem de terlemeyi azalttığı için yaz alışverişinde listesinize ekleyiniz. Pantolon kesimlerine özen göstererek güzel bir detay yakalayabilirsiniz. Bileklik olarak ise ipli modeller yerine kolay takılıp çıkılan modelleri tercih etmenizi öneririz.

Klasikten şaşma ama detayı olan Polo Tercih et !

İndigo Slim Fit Polo T-shirt Almak İçin Resime Tıklayınız !

Pololarda sade tercihler yerine çizgili veya figür desenleri seçmenizi öneririz. Poloların rahatlığı ve şıklığı her zaman yaz için uygundur diyebiliriz. Renk tercihleri her zaman sıcak renkler ve açık renkler üzerine olsun yaz için.

Hem Resmiyiz Hem de Gezmeye Uygunuz

BROWN Regular Fit Basic Polo T-shirt Almak İçin Resime Tıklayınız

Yaz günlerinde giydiğimiz kombinler resmiyetimizi bozabilir kemer ve saat gibi aksesuarlar bizleri daha ciddi duruşlu ve şık görünüşlü bir görünüşe sahip edebilir. Renk uyumlarına önem göstererek her zaman şık olabiliriz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir